To co lubimy najbardziej!

8 czerwca 2023
To co lubimy najbardziej!
wycieczka do Zakopanego
    W dniach 5-7 czerwca 2023 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili stolicę polskich Tatr. Po zakwaterowaniu i pysznym, domowym obiedzie udaliśmy się do Muzeum Kamila Stocha „Kamiland”, gdzie mogliśmy z bliska podziwiać liczne sportowe trofea, pamiątki i fotografie, a także dotknąć długich nart, narzędzi do ich serwisowania oraz kombinezonów narciarskich. Po wizycie w muzeum kontynuowaliśmy spacer udając się pod skocznię narciarską Wielka Krokiew, gdzie był czas na chwilę odpoczynku i coś słodkiego oraz sesję zdjęciową. Na koniec dnia uczniowie uczestniczyli w zajęciach rekreacyjno- sportowych oraz dyskotece. Drugiego dnia wycieczki wyjechaliśmy kolejką linowo- terenową na Gubałówkę, gdzie spacerowaliśmy i podziwialiśmy piękne widoki, a także kupowaliśmy pamiątki dla bliskich i degustowaliśmy lody. Po powrocie do ośrodka wypoczynkowego czekało na nas góralskie ognisko z kiełbaskami oraz karaoke. Następnego dnia zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do szkoły.