Zimowo więc na sportowo

12 stycznia 2017
Zimowo więc na sportowo
czyli z wizytą na treningu hokeistów Unii Oświęcim
   W ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych p.S.Magiera zabrała klasy I a i I b SPdP na lodowisko. Celem wizyty było poznanie sportów zimowych takich jak łyżwiarstwo figurowe i hokej na lodzie. Zwiedziliśmy całe lodowisko zaczynając od kas, wypożyczalni łyżew, trybun, a kończąc na szatni hokeistów, do której zaprosił nas trener drużyny Juniorów i pokazał nam sprzęt hokejowy. Następnie obejrzeliśmy trening drużyny seniorów Unii Oświęcim. Byliśmy bardzo zaskoczeni, gdy otrzymaliśmy zgodę na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z drużyną. Czekała na nas także niespodzianka w postaci gadżetów firmowych klubu Unii, które podarowała nam drużyna. Na koniec p.Magiera i p.Sworzeń zabrały nas na poczęstunek do kawiarni Unia Caffe, gdzie mogliśmy podzielić się miedzy sobą wrażeniami, napić się ciepłej czekolady oraz zjeść małe co nieco :).