XV Meeting Lekkoatletyczny

24 maja 2013
XV Meeting Lekkoatletyczny
W dniu 23.05.2013r. uczniowie SPdP brali udział w XV Meetingu Lekkoatletycznym, organizowanym przez Olimpiady Specjalne – Polska, Oddział Małopolski w Krakowie.
W zawodach brało udział 5 uczestników w 4 konkurencjach.
Uczestnikami byli:
Katarzyna Gruda;
Anna Bąbacz;
Piotr Babiński;
Józef Podworski
  Sebastian Adamczyk.
Katarzyna Gruda zdobyła 2 medale – złoty - w konkurencji: jazda na wózku 100m oraz brązowy – w rzucie piłeczką tenisową na wózku.
Anna Bąbacz zajęła IV miejsce w konkurencji: rzut piłeczką tenisową.
Piotr Babiński zdobył 2 medale: złoty – w konkurencji pchnięcie kulą oraz srebrny – w biegu na 100m.
Józef Podworski zajął IV miejsce w konkurencji: pchnięcie kulą, a VI miejsce w biegu na 100m.
Sebastian Adamczyk zdobył również 2medale: złoty – w biegu na 100m oraz brązowy – w pchnięciu kulą.
Na szczególne uznanie zasługują wolontariusze AWF w Krakowie, którzy bardzo troskliwie i z wielkim zaangażowaniem pomagali i opiekowali się uczestnikami meetingu.
Serdeczne podziękowania i gorące pozdrowienia uczniowie kierują do studentów: Norberta, Sary, Natalii oraz Katarzyny.