XV Festiwal Sportu

10 lutego 2015
XV Festiwal Sportu
najważniejsze jest zdrowe współzawodnictwo!
     10 lutego klasa I a SPdP pod opieką pani Izy Wyrwy i Urszuli Górak uczestniczyła w XV Festiwalu Sportu dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym z terenu woj. małopolskiego. W tym roku jak zwykle nie brakowało chętnych do udziału w sportowych zmaganiach. W CSiR Politechniki Krakowskiej oprócz reprezentantów naszej szkoły gościli zawodnicy z Tarnowa, Miechowa, Skawiny, Złotej, Kobylanki, Krakowa oraz współgospodarze z Wieliczki. Rywalizacja była zacięta. Uczniowie zmagali się w  wielu konkurencjach. W rywalizacji drużynowej nasi uczniowie zdobyli VII miejsce, w indywidualnej Joanna Merek uplasowała się na miejscu IV, a nagrodę FAIR PLAY zdobył Piotr Maciborek. Gratulujemy!!!