Wróżby, wróżki i pyszności

25 listopada 2016
Wróżby, wróżki i pyszności
...czyli andrzejkowe klimaty
     W dniu 25.11 uroczyście obchodziliśmy Andrzejki Szkolne przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Podobnie jak w zeszłym roku, w specjalnie przygotowanym pokoju wróżb zasiadły do wróżenia uczennice klasy I, II i III ZSZ i SPdP. Zainteresowani uczniowie i nauczyciele mogli się dowiedzieć co ich czeka w najbliższej przyszłości.  Dużo radości dostarczyło uczniom wróżenie z wosku. Przewodnicząca Szkoły odczytywała znaczenie uzyskanych z wosku odlewów. Ależ to była frajda! Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć dobrej muzyki! Oprawę muzyczną zapewnili doświadczeni w prowadzeni dyskotek DJ'e z klasy I i III ZSZ. Było i coś na ząb. Uczniowie zjedli upieczone wcześniej przepyszne "palce wiedźmy". Trzeba dodać, że częstowaniem kolegów i koleżanek przekąskami i napojami zadbały obsługujące szkolny sklepik uczennice kl. I i II ZSZ. W czasie dyskoteki został rozstrzygnięty konkurs na andrzejkową kreację. Pierwsze miejsce zajęła Kasia Bul, drugie Anna Skwarczyńska, trzecie Kasia Mitoraj. Serdecznie gratulujemy!
    Opiekunowie SU dziękują wszystkim uczniom, którzy aktywnie włączyli się w przebieg Andrzejek. Można na Was polegać :-) Opiekunowie dziękują również wszystkim nauczycielom, którzy pomogli nam w przygotowaniu i obsłudze tej imprezy. W sposób szczególny dziękujemy Pani Reni, Pani Gosi oraz Panu Januszowi.

Do następnego razu :-)