Taniec Elfów

28 maja 2015
Taniec Elfów
"Teatromania" w Skawinie
   28.05.2015 r. dziewczęta z grupy teatralnej TEATROMANIA uczestniczyły w XXIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Skawinie. W tym roku połączyliśmy siły z grupą teatralną z Zasola i wspólnie wystawiliśmy sztukę pt. "Potęga miłości", której integralną część stanowił "Taniec Elfów", prezentowany przez tancerki naszej grupy. Na dużej scenie Hali Widowiskowo - Sportowej naszą szkołę reprezentowały: Wioletta Maniecka, Magdalena Kmiecik, Edyta Dziedzic, Karolina Wróbel, Joanna Merek, Weronika Ptasińska i jako królowa - Anita Turek. Układ choreograficzny tańca opracowała z dziewczętami Małgorzata Gach, a w przygotowaniu strojów dzielnie wspomagały panie - Ela Drobina i Agata Majchrzak. Wyrazy podziękowania kierujemy do organizatorów za wspaniałe upominki i słodkości.