Świetna zabawa!

25 maja 2016
Świetna zabawa!
Turniej Sportowy w Rajsku
    Po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w Integracyjnym Turnieju Sportowym w Rajsku, z którego z chęcią skorzystaliśmy. Młodzież z Gminnego Gimnazjum w Rajsku jak zwykle przyjęła nas z honorami i zorganizowała dla nas Turniej Sportowy na wysokim poziomie. Przygotowany był także program artystyczny, słodki poczęstunek oraz nagrody i dyplomy, na które czekaliśmy najbardziej. Konkurencje sportowe jakimi byliśmy poddawani były dostosowane do naszych możliwości, każdy z nas musiał zaliczyć stację sportową i zbierać punkty. Na koniec podzielono nas na 2 grupy i rywalizowaliśmy ze sobą nawzajem. Zabawa była przednia i mimo, że wróciliśmy bardzo zmęczeni to z wielką satysfakcją i radością na twarzach :)

Klasyfikacja turniejowa:
 I miejsce -  Edyta Dziedzic - III a SPdP
 II miejsce - Stanisław Suski - III a SPdP
 III miejsce - Tomasz Kaspera - II b SPdP.
 Reszta uczestników otrzymała dyplomy i słodycze.