Po sąsiedzku

22 kwietnia 2016
Po sąsiedzku
czyli wizyta w Zespole Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego
     W dniu 22 kwietnia uczestniczyliśmy w dniu otwartym Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego. Mogliśmy zobaczyć sale lekcyjne, warsztaty, boiska, uczniowie tej szkoły chętnie nas oprowadzali odpowiadali na wszystkie pytania. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty a w szczególności stolarnie.  Byliśmy pod wrażeniem wielkości warsztatów oraz przedmiotów tam wykonywanych. Zobaczyliśmy też suszarnie drewna oraz zdobyliśmy kilka cennych informacji o rodzajach drewna i ich przeznaczeniu. Mieliśmy też okazję wystąpić w szkolnej telewizji, a Staszek Sroka wziął udział w prawdziwym wywiadzie. Całe wydarzenie uświetniła szkolna orkiestra, która grała przed szkołą, oddając tym samym prawdziwy klimat szkoły salezjańskiej. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy słodki poczęstunek.