Park Świętego Mikołaja

10 grudnia 2013
Park Świętego Mikołaja
10 grudnia 2013r. klasa II C SPdP oraz wybrani uczniowie innych klas SPDP z SOSW uczestniczyli w wycieczce do Parku Św. Mikołaja w Krainie Bajek w Zatorze.
Na początku zwiedzania duże wrażenie wywarł na nas DOM DO GÓRY NOGAMI.
Następnie oglądaliśmy kolejno BAJKOWE DOMKI i postacie w nich zamieszkujące - bohaterów najbardziej popularnych bajek i baśni. Specjalnie dobrane utwory muzyczne płynące z głośników i oświetlenie wprowadziły nas w podniosły i świąteczny nastrój. Dużą atrakcją było spotkanie ze Św. Mikołajem oraz Show 3d.
Po długim spacerze, mimo, że w tym dniu było słonecznie, lekki mrozik sprawił wychłodzenie naszych organizmów. Udaliśmy się zatem do KARCZMY, gdzie raczyliśmy się gorącą herbatką z sokiem malinowym i ulubioną potrawą naszych milusińskich - hamburgerami. Zrelaksowani i zadowoleni wróciliśmy do swoich zajęć, a te wspaniałe chwile uwieczniliśmy na naszych fotkach.