Mikołajkowe spotkanie na kręgielni

1 grudnia 2014
Mikołajkowe spotkanie na kręgielni
   W dniu 1.12.2014r. na zaproszenie państwa Adamczyków uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w "Mikołajkach" zorganizowanych w kręgielni "Kulawy Koń" w Kętach.Uczniowie poznali teorię gry w kręgle, a następnie przystąpili do zajęć praktycznych, które dostarczyły wielu emocji ale i powodów do uśmiechu. Każdy z uczestników mógł spróbować swoich sił w toczeniu kuli i trafianiu w kręgle. Spotkaniu towarzyszyły różne gry i zabawy ruchowe, w których wszyscy chętnie brali udział. Organizatorzy nie zapomnieli również o prezentach mikołajkowych, które każdy z uczestników mógł otrzymać dzięki sponsorowi - Firmie Donum Naturea.

Serdecznie dziękujemy właścicielom kręgielni "Kulawy Koń" za miłe przyjęcie, poczęstunek i świetną zabawę!

⇒więcej zdjęć