Medale w naszych rękach

19 października 2015
Medale w naszych rękach
XIV Małopolski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
       W dniu 19.10.2015 roku odbył się w Krakowie na obiekcie K.S. Bronowianka XIV Małopolski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. W zawodach uczestniczyło pięciu zawodników z naszej szkoły: Sabina Kuwik, Tomasz  Żak, Dariusz Seruga, Dominik Adamczyk, Sebastian Adamczyk. Zawody miały na celu propagowanie zdrowego i aktywnego spędzania czasu, popularyzowanie tenisa stołowego jako dyscypliny sportowej. Uczniowie konkurowali w różnych grupach wiekowych. W uzyskaniu jak najwyższych miejsc dopingowali swoich kolegów i koleżankę  Szymon Paszkowski i Bartłomiej Mądrzyk. Zawodnikami opiekowali się Edyta Luzarowska - Kozak i Adrian Wróbel. Zawody miały wysoki poziom a nasi uczniowie uplasowali na następujących miejscach:
Dariusz Seruga - 1 miejsce
Sebastian Adamczyk - 1 miejsce
Sabina Kuwik - 4 miejsce
Dominik Adamczyk - 4 miejsce
Tomasz  Żak - 5 miejsce                        .
ZAWODNIKOM GRATULUJEMY WYNIKÓW.