Kawiarenka "Babeczka" rozpoczęła nowy sezon

4 października 2019
Kawiarenka "Babeczka" rozpoczęła nowy sezon
pyszności w Kawiarence i super zabawa z okazji Dnia Chłopaka
   Dnia 4 października uczniowie naszej szkoły byli zaproszeni do Szkolnej kawiarenki „Babeczka’’. Klienci byli obsługiwani przez kelnerów zaangażowanych w Szkolnym Wolontariacie „Pożyteczni” a byli to: Paulina Gzela, Marta Mąsior, Katarzyna Bul, Julia Ostafin, Marta Nycz, Patrycja Lisińska, Adrian Guzorczuk, Krzysztof Bębenek. Martyna Baranek i Natalia Adamus pomagały przy zmywaniu i sprzątaniu. Obsługa podawała pyszne kawy z ekspresu, rozpuszczalną i inkę smakową przygotowane przez naszych baristów - Macieja Zgudziaka, Adriana Pasowiec. Dbając o zdrowie można było również zamówić wodę z cytryną i miętą przygotowaną przez Janusza Hillmanna.
   Jak zwykle podawaliśmy pyszne desery, ciasta i babeczki. Zadbaliśmy również o wyjątkowy wystrój – żywe kwiaty, zapachowe świece. Cieszymy się, że nasi wolontariusze potrafią bezinteresownie pracować, a klienci opuszczają nasza kawiarenkę zadowoleni.
ZAPRASZAMY PONOWNIE smiley