I miejsce śpiewająco

4 kwietnia 2017
I miejsce śpiewająco
VII Festiwal Karaoke "Śpiewajmy Razem" w Krakowie
      W dniu 04.04.2017 roku odbył się VII Festiwal Karaoke "Śpiewajmy Razem" w Krakowie. Nasza muzyczna drużyna wyruszyła w składzie: Weronika Ptasińska, Darek Seruga, Karolina Wróbel, Edyta Dziedzic i Sylwia Urbańczyk. Wiedzieliśmy, że to co nas tam czeka, to przede wszystkim cudowna atmosfera i świetna zabawa. Podczas rozpoczęcia imprezy wszyscy uczestnicy zostali powitani przez organizatorów, wiceprezydent Krakowa panią Katarzynę Król oraz jury, w którego składzie zasiadał pan Andrzej Kozłowski, aktor i artysta kabaretowy oraz członek "Kabaretu pod Wyrwigroszem". Reprezentanci SOSW Oświęcim zaśpiewali jako pierwsi i rozpoczęli zabawę, która trwała przez kilka następnych godzin. I miejsce zdobyła nasza Edyta Dziedzic, której występ został przyjęty bardzo entuzjastycznie przez oceniających  i publiczność. Reszta naszej ekipy wykonała swoje piosenki na wysokim poziomie i wspaniale reprezentowała szkołę.